دانشگاه, قلمرو مذهبی اسقف اعظم نام در طرح دعوی در دادگاه بیش از کاترینا کمک

NEW ORLEANS (AP) — دو نیواورلئان دانشگاه کاتولیک قلمرو مذهبی اسقف اعظم از نیواورلئان و یک پیمانکار دولتی متهما

توسط MORVARIDEASIA در 14 خرداد 1399

NEW ORLEANS (AP) — دو نیواورلئان دانشگاه کاتولیک قلمرو مذهبی اسقف اعظم از نیواورلئان و یک پیمانکار دولتی متهمان در یک whistleblower طرح دعوی در دادگاه ادعا تقلب شامل بیش از 100 میلیون دلار در طوفان کاترینا کمک.

2016 طرح دعوی در دادگاه فدرال بود unsealed شنبه توسط ایالات متحده دادگاه منطقه ای در نیواورلئان. کاترینا زده در سال 2005 باعث آسیب های گسترده ای در می سی سی پی و لوئیزیانا.

دادگاه فدرال سوابق نشان می دهد یک متهم خاویر دانشگاه رسیده است حل و فصل است. یک وکیل برای دانشگاه تایید کرد که حل و فصل شامل پرداخت 12 میلیون دلار.

کت و شلوار مدعی است که ادعاهای دروغین منجر به میلیون ها دلار برای پروژه های در Xavier و دیلرد دانشگاه و به صورت یک قلمرو مذهبی اسقف اعظم مدرسه.

طرح دعوی در دادگاه توسط یکی از کارکنان پیمانکار AECOM. این شرکت را تکذیب کرد تخلف و قول داد به "شدت دفاع از" کار آن را پس از طوفان است. وزارت دادگستری ایالات متحده پیوست و کت و شلوار در هفته گذشته.

"این ناامید کننده است که 15 سال پس از طوفان کاترینا دولت فدرال می خواهد برای جلوگیری از برگشت بودجه از موسسات آموزشی که تحمل بسیار آسیب از تاثیر طوفان" پیمانکار بیانیه ای گفت:. "AECOM مستقر بلافاصله به نیواورلئان پس از طوفان در سال 2005 و به سمت-توسط-جانبی با ساکنان و موسسات برای کمک به بازسازی شهر و دانش آموزان به مدرسه است."

قلمرو مذهبی اسقف اعظم که برای ورشکستگی زمینه سازماندهی مجدد در میان پرونده های حقوقی متعدد مربوط به سوء استفاده جنسی توسط کشیش نیز محروم تخلف و اشاره کرد که کت و شلوار واصل شد بیش از یک دهه پس از طوفان است.

"هر دلار از FEMA بودجه دریافت کرده به بازسازی محله و مدرسه و خواص دیگر برای خدمت به مردم بیشتر نیواورلئان جامعه" یک بیانیه از قلمرو مذهبی اسقف اعظم گفت. "ما انکار اتهام که قلمرو مذهبی اسقف اعظم از نیواورلئان آگاهانه توطئه برای ارسال اطلاعات نادرست است. ما همکاری با دولت فدرال تحقیقات و ادامه خواهد داد به کار با آنها را به عنوان ما حل و فصل این ادعا است."

در میان طرح دعوی در دادگاه این اتهامات است که خاویر دریافت $6.6 میلیون از سازمان مدیریت اضطراری فدرال "بر اساس اطلاعات نادرست که کاترینا به حال به شدت آسیب دیده ورزشگاه بتن شناور دال بنیاد که در واقع این ساختمان تا به حال هیچ گونه پایه و اساس است." میلیون ها نفر بیشتر رفت و به پروژه های دیگر بر اساس نادرست کت و شلوار مدعی.

خاویر وکیل, James Garner, کاهش یافته است به نظر جزئیات در طرح دعوی در دادگاه اما تاکید کرد که دولت فدرال با اتکا به شدت در AECOM برای رسیدگی به برنامه های کاربردی برای کمک.

گارنر با اشاره به قوی رکورد خاویر های تاریخی سیاه و سفید دانشگاه در ارسال آفریقایی دانش آموزان به مدارس پزشکی. "در حال انجام است که بهترین خدمت و حل و فصل این حرکت پیش رو با آموزش به مردم," او گفت:.

کت و شلوار مدعی است که دیلرد دریافت میلیون ها نفر برای متورم برآورد ساختمان آسیب.

دیلرد همچنین در طول تاریخ سیاه و دانشگاه اشاره کرد در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که دولت فدرال در حالی که مداخله در کت و شلوار است به دنبال ادعاهای علیه دیلرد. "ما را به خودداری از اظهار نظر بیشتر تا زمانی که ما دریافت اضافی ارشاد از دادگاه و DOJ با توجه به شرایط مهر" در این بیانیه گفت.

کاترینا زده سواحل خلیج فارس در اوت. 29, 2005. طوفان متهم شده است که به عنوان بسیاری از 1,800 مرگ و میر. Levee نقض در نیواورلئان منجر به فاجعه بار جاری شدن سیل از جمله در بخش هایی از شهر هستند که خانه به خاویر و دیلرد. شده اند وجود دارد متعدد اختلافات بیش از دولت پرداخت خسارت در طول سال است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب