ویلیام DeBose پلیس تیراندازی تصویری: اتهامات تازه خشم

مرگ 21 ساله ویلیام DeBose در مارس 1 در دنور اداره پلیس تیراندازی در ابتدا تنها متواضع توجه از رسانه ها. اما پس

توسط MORVARIDEASIA در 30 خرداد 1399

مرگ 21 ساله ویلیام DeBose در مارس 1 در دنور اداره پلیس تیراندازی در ابتدا تنها متواضع توجه از رسانه ها. اما پس از آن و در حال حاضر آمریکا و تغییر در بازداشت قتل مینیاپولیس جورج فلوید جرقه در جریان تظاهرات در سراسر کشور از جمله در دنور. در 12 ژوئن محلی تظاهرات متمرکز DeBose مرگ و شهرستان را عدم انتشار یا یک گزارش کالبد شکافی و یا بدن-دوربین فیلم از این حادثه.

در ژوئن 18, مدت کوتاهی پس از گزارش کالبد شکافی شد و در نهایت صادر دنور دادستان منطقه بث مک کین به اشتراک گذاشته شده ، در همان زمان او گفت که نمی خواهد پرونده اتهامات جنایی علیه هر یک از افسران درگیر در DeBose حادثه تحت این نظریه که او تا به حال اشاره کرد و تفنگ در DPD بدنی اتان Antonson قبل از دومی خود را کشیده ماشه چهار بار و در نتیجه مورتال زخم.

زمان به سختی می توانست بدتر شده است اما مقامات در تلاش برای کاهش آسیب است. McCann انتشار بیانیه ای مبنی بر حمایت او از زندگی مهم جنبش و فرماندار Jared پلیس که می گریختم یک سوال در مورد الحسین انتشار DeBose بدن-فیلم دوربین در یک کنفرانس مطبوعاتی پیش از آن روز که در مورد به ثبت نام پلیس-اصلاحات لایحه که با هدف جلوگیری از فجایع غیر ضروری مانند این یکی. اما این نشانه کاهش سختی و خشم DeBose هواداران که در حال حاضر می خواهم برنامه ریزی به مرحله یک مرکز شهر تجمع قبل از هیچ-جنایی-اتهامات اخبار را شکست. آنها به سرعت حل و فصل در خارج McCann را به محکوم کردن اقدامات او — یا inactions — به عنوان DeBose پدر در زمان به تلویزیون محلی نشان می دهد که پسر خود را در حال اجرا برای زندگی خود و تلاش برای دور انداختن سلاح خود را زمانی که او کشته شد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

این تصمیم نامه در DeBose تیراندازی که McCann ارسال به دنور رئیس پلیس پل Pazen است که یک مدل از آن فرم ارائه اجرای قانون دیدگاه در مورد آنچه اتفاق افتاده است — و همان را می توان گفت از فیلم ها و تصاویر منتشر شده توسط دا ، تا حد زیادی unaddressed است این موضوع است که آیا پیگیری DeBose که در اصل هدفمند برای سرعت در خود را به عنوان مثال از نیروی بیش از حد دلیلی افزایش جزئی جرم در راه است که در نهایت به پایان رسید با یک مرد جوان مرده و مردم خشم.

در حدود 10:20 p. m. در مارس 1, با توجه به این تصمیم نامه Antonson عضو این باند واحد دریافت تماس از یک همکار "درخواست کمک" هوا-1' خود DPD هلیکوپتر برای پیگیری آبی و سفید Chevy Caprice سفر در سرعت بالا سرعت در I-25."

این ویدیو نشان می دهد فیلم از هوا-1.

Antonson ره Caprice پس از آن خارج شد بزرگراه و در نهایت به دنبال آن به پارکینگ Rodolfo "چوب پنبهای" گونزالس کتابخانه عمومی واقع در نزدیکی تقاطع Colfax و ایروینگ خیابان. وجود دارد DeBose سمت چپ خودرو به عنوان مسافر سیرا مارتینز-گریگو خود مشترک, همسر, و شروع به راه رفتن به دور در حالی که درجه-1 hovered سربار. در این نامه تاکید می کند که Antonson که پیوست شده توسط افسر بلیک اسقف نمی بلافاصله خارج کردن سلاح های خود را. او گفت: زن و شوهر "ماندن در سمت راست وجود دارد برای من شما هر دو دست در هوا. فقط ماندن در سمت راست وجود دارد برای من."

به جای DeBose در زمان خاموش در حال اجرا و Antonson به تعقیب. در اینجا کلید پاراگراف های بعدی حساب:

حدود پنج ثانیه پس از آقای DeBose شروع به اجرا بدنی Antonson گذشت آخرین خودرو در ردیف از اتومبیل. وجود او را دیدم آقای DeBose به عنوان او در مورد به وارد پارکینگ. بدنی Antonson نقل مکان کرد و به سوی او در تلاش برای بستن فاصله بین خود و آقای DeBose. در این مرحله آقای DeBose رسیده در سراسر بدن خود را کشیده یک تفنگ دستی و چرخش بازوی خود را به سمت بدنی Antonson. بدنی Antonson فریاد می زدند: "بر روی زمین!" و به سرعت به خود جلب کرد اسلحه گرم. بدنی Antonson شلیک تفنگ خود را چهار بار تا زمانی که آقای DeBose به زمین سقوط کرد.

بدن-کلیپ دوربین های پیشرفته توسط دا را بر لحظه ای که Antonson معتقد است DeBose تبدیل شده و با اشاره به تفنگ خود را در جهت:

این ویدیو ارائه می دهد بدن-فیلم دوربین از اسقف نقطه نظر.

DeBose منتقل شد به بیمارستان که در آن او مرده اعلام شد. کالبد شکافی نشان داد که او تا به حال به ضرب گلوله در قفسه سینه و پا از جلو که McCann می بیند به عنوان شواهدی وجود دارد که او می خواهم تبدیل شده و در مواجهه Antonson. علاوه بر این یک اسلحه پیدا شد DeBose بدن — عامل دیگری در McCann نتیجه رسیدند که او در واقع آموزش دیده و سلاح خود را در Antonson با وجود تصویری از آن لحظه که به جای نا معلوم.

این عناصر مختلف را متقاعد McCann که او قادر خواهد بود برای متقاعد کردن هیئت منصفه فراتر از شک معقول است که Antonson را actoins شده بود غیر قانونی است. "تعقیب و گریز و تیراندازی به طول انجامید کمتر از ده ثانیه" او می نویسد. "سرجوخه Antonson تا به حال به یک تقسیم دوم قضاوت در حالی که در حال اجرا در سرعت کامل. خود قضاوت که آقای DeBose اشاره شد یک تفنگ دستی در او را و حدود او را بکشند معقول و منطقی بود; از این رو, آن را معقول و منطقی و قانونی برای توجیه بدنی Antonson به دفاع از خود با کشنده نیروی فیزیکی تحت کلرادو اساسنامه."

مدفون در داخل این تصمیم نامه آخرین کلمات که DeBose گفت: به مارتینز-گریگو قبل از در حال اجرا: "این من آیا هر چیزی اشتباه است." و در واقع هر گونه تخطی او متعهد به نظر می رسد شده اند جزئی. پس از تیراندازی مارتینز-گریگو محققان گفت که او DeBose و دیگری آشنایی نشسته شده بود در هوس در Globeville محله زمانی که آنها می ترسید این عمل ساده ممکن است در قرعه کشی پلیس موشکافی و مطمئن شوید به اندازه کافی یک ماشین پلیس زخم گردان و پشت سر آنها در مدت کوتاهی پس از آنها سوار دور. زمانی که افسر فعال خود را سربار چراغ DeBose سوار بر روی بزرگراه و شتاب در نهایت رسیدن به سرعت های تا 110 کیلومتر در ساعت.

آیا این اتفاق افتاده است و اگر DeBose تا به حال زندگی در یک جهان که در آن او نیست که نگران باشید که صرفا با حلق آویز کردن در یک ماشین در شب ممکن است منجر به او در حال rousted توسط پلیس ؟ احتمالا نه. اما در مارس 1, جورج فلوید هنوز زنده بود و هزاران نفر از معترضان به حال هنوز رتبهدهی نشده است به خیابانها خواهند ریخت افشاگری در مورد مرتب کردن بر اساس از لحاظ نژادی مشکوک پلیس که به نظر می رسد شده اند در بازی در دنباله ای از وقایع است که به پایان رسید DeBose زندگی.

در حال حاضر دنور منتظر برای دیدن چگونه معترضان واکنش نشان می دهند به McCann انتخاب است. این می تواند یک آخر هفته طولانی.

کلیک کنید به خواندن ویلیام DeBose تصمیم نامه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب