Wirecard رسوایی: از دست رفته میلیاردها احتمال وجود ندارد

برلین (AP) آلمان ارائه دهنده خدمات پرداخت Wirecard روز دوشنبه گفت: این به این نتیجه رسید که 1.9 میلیارد یورو (

توسط MORVARIDEASIA در 2 تیر 1399

برلین (AP) آلمان ارائه دهنده خدمات پرداخت Wirecard روز دوشنبه گفت: این به این نتیجه رسید که 1.9 میلیارد یورو ($2.1 میلیارد دلار) که قرار بود برگزار می شود در دو حساب احتمالا وجود ندارد تعمیق مشکلات که در هفته گذشته باعث استعفای مدیر اجرایی آن است.

Wirecard AG یک بار به عنوان یک ستاره در حال رشد مالی بخش فن آوری, اما سهام آن به شدت کاهش یافته و پس از این شرکت شد و این موضوع چندین بار مالی گزارش در مورد حسابداری بی نظمی در آن اسیایی عملیات. Wirecard مورد مناقشه گزارش که آغاز شده در فوریه 2019 و گفت که قربانی دلالان.

هفته گذشته این شرکت فاش کرد که حسابرسان نمی تواند پیدا کردن حساب های حاوی 1.9 میلیارد یورو به تعویق افتاد و گزارش سالانه خود. روز جمعه مدیر عامل مارکوس براون استعفا داد و به جای جیمز Freis.

دو فیلیپین بانک ها است که به نگه داشتن پول در حساب سپردن گفت که آنها تا به حال هیچ ارتباط با Wirecard.

بانک مرکزی جزایر فیلیپین گفت: سند این ادعا این شرکت به یک مشتری "الکی." BDO Unibank گفت که سند این ادعا وجود یک Wirecard حساب جعل و "حمل جعل امضا از بانک افسران." کشور و رئیس بانک مرکزی گفت: هیچ یک از دست رفته پول وارد فیلیپین' سیستم مالی.

روز دوشنبه Wirecard گفت: آن مدیریت هیئت مدیره "ارزیابی بر اساس بررسی بیشتر دارد که غالب احتمال که بانک حساب اعتماد توازن در میزان 1.9 میلیارد یورو وجود ندارد."

Wirecard گفته است که در "بحث سازنده" با بانک ها در ادامه خطوط اعتباری و "ارزیابی گزینه برای پایدار استراتژی تامین مالی برای این شرکت است." آن گفت: این بررسی از دیگر اقدامات ممکن است به نگه داشتن کسب و کار از جمله بازسازی و خلاصی از واحدهای کسب و کار.

پس از کاهش هفته گذشته Wirecard سهام در زمان یکی دیگر از شیرجه در روز دوشنبه. آنها را 41.3 درصد در 15.15 یورو در بعد از ظهر فرانکفورت تجارت.

رئیس جمهور از تنظیم کننده های مالی BaFin فلیکس Hufeld توصیف این وضعیت به عنوان "یک فاجعه کامل" و گفت: "این یک رسوایی است که چیزی شبیه به این اتفاق افتاده است" آژانس خبری dpa گزارش شده است.

"ما در نیمه وحشتناک ترین وضعیت من تا کنون دیده یک داخ شرکت در" Hufeld گفت: در یک کنفرانس در فرانکفورت با اشاره به آلمان پیشرو در شاخص رنگ آبی تراشه سهام.

او اذعان کرد انتقاد از رگولاتور از جمله BaFin و گفت که "ما به اندازه کافی موثر برای جلوگیری از چیزی شبیه به این اتفاق می افتد."

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران در دوشنبه انصراف Wirecard را رتبه بندی کرد و گفت که "آن معتقد است آن ناکافی است و یا در غیر این صورت اطلاعات کافی برای حمایت از تعمیر و نگهداری از اعتبار."

این شرکت یک بار به عنوان یک ستاره آلمان tech بخش; ارزش بازار آن در یک نقطه بیش از دویچه بانک. Wirecard تحت فشار قرار دادند و آلمان شماره 2 بانک Commerzbank از داخ.

این شرکت به سرعت در حال گسترش در خارج از آلمان, ساختمان آسیا-اقیانوس آرام کسب و کار و ورود به بازار آمریکای شمالی با خرید سیتی گروپ را کارت اعتباری خدمات کسب و کار در سال 2016.

"شما باید برای خرج کردن خودتان و تعجب می کنم اگر چه می گذرد در Wirecard درست است" گفت: Robert هالفر یک تحلیلگر در Baader بانک در فرانکفورت.

او اشاره کرد که آلمان "نه خراب برای شرکت های با تکنولوژی بالا" مطرح شده و امکان دولت آلمان با توجه به اقدام برای حفظ Wirecard فناوری با این استدلال که "آن بد خواهد بود اگر Wirecard شد تصاحب جسم برای چین است."

___

Christoph Noelting در فرانکفورت کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب