مرور بسته شده است. دانشگاه بسته شده است. سانتا کروز ملاقات لحظه ای اما در هزینه

سفید انتخاب کنید تا کامیون شروع نورد پایین مرور ساحل اواخر صبح روز جمعه. ده ها تن از مردم در حال گسترش در سندی

توسط MORVARIDEASIA در 11 خرداد 1399

سفید انتخاب کنید تا کامیون شروع نورد پایین مرور ساحل اواخر صبح روز جمعه. ده ها تن از مردم در حال گسترش در سندی گستره و برخی از پخش در آب با بهره گیری از اواسط 70s آب و هوا به عنوان یک زن با یک گرز منفجر حباب به نرم نسیم.

آن را یک روز قبل از آخر هفته روز یادبود و وجود دارد تنها کسری از جمعیت سانتا کروز معمولا می بیند قبل از کیکآف به تابستان است. The Santa Cruz Beach Boardwalk نشسته ترسناک خالی بسته در اوایل این سال تنها برای دومین بار در 113 سال سابقه. در فاصله امواج نورد را به بخار لین مشهور گشت و گذار در نقطه خاموش West Cliff درایو.

حدود ساعت 11 صبح سانتا کروز رنجر پلیس اعلام کرد که سواحل که رسما تعطیل از ساعت 11 صبح تا 5 بعد از ظهر تحت countywide پناهگاه در محل سفارش. افراد شرکت کننده در فعالیت های آب می تواند, ماندن, تکاور گفت: اما هر کس دیگری مجبور به ترک.

ریک Tracewell و Debi مشروب بسته بندی شده تا همه چیز خود را و همراه با دیگر beachgoers, خارج رشته آنها سفر کرده بود تا کنون را ببینید.

تبلیغات

"من خدا را شکر که وجود دارد ساعت که ما می آمد اینجا گفت:" Tracewell که با وارد مشروب در روز پنج شنبه از ساکرامنتو و در مورد ساحل تعطیلی در حالی که بر روی درایو پایین.

Beach Boardwalk sits empty, remaining closed to guests in Santa Cruz.

Felipe رومرو پرز شانه خالی ساحل با یک آشکارساز فلز به مرور ساحل نشسته خالی باقی مانده بسته به مهمانان در سانتا کروز.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

Santa Cruz County, صفحه اصلی به 273,200 افراد شامل برخی از فن آوری کسب و کار و صنایع دیگر اما آن موتور اقتصادی تا حد زیادی بستگی به فصلی گردشگری و درآمد تولید شده توسط 19,000 دانش آموزان و صدها نفر از اعضای هیات علمی و کارکنان در دانشگاه سانتا کروز. که دانشگاه در حال حاضر بسته شده و شهر و شهرستان شده اند اصرار بازدید کنندگان آنها پس از استقبال به دور ماندن حداقل در حال حاضر.

این اقدامات سختگیرانه که بدون شک به کمک شهر و شهرستان سانتا کروز خود را حفظ COVID-19 موارد و مرگ و میر پایین در یک منطقه ضربه سخت توسط ویروس. شهرستان سانتا کروز به گزارش دو coronavirus مربوط به مرگ و میر و 212 مورد ، در مقايسه با آن همسایه شهرستان سانتا کلارا گزارش 141 کشته و بیش از 2,700 موارد است. آالمدا کانتی دارای بیش از 3200 موارد و 95 مرگ و میر.

تبلیغات

UC Santa Cruz student Brooklyn White talks on her phone at the closed Beach Boardwalk.

بروکلین سفید یک چهارم-سال دانشجویی در دانشگاه سانتا کروز, گفتگو با یک دوست در تلفن در بسته مرور ساحل در سانتا کروز.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

اما این شهرستان در حال حاضر باید وزن چگونه به سرعت آن را دوباره باز به نگه داشتن کسب و کار زنده و ساکنان امن داده شده است که آنها را با موفقیت مسطح منحنی سریع تر از همسایگان خود است. شهرستان, بهداشت عمومی افسر دکتر گیل Newel جدید صادر, منظور, موثر شنبه, اجازه می دهد در فروشگاه خرید خرده فروشی و خدمات مذهبی را از سر گرفت.

در جمعه این شهرستان با هیئت ناظران جلسه در مورد اینکه آیا برای تایید حرکت بیشتر به مرحله دوم بازگشایی تحت فرماندار نقشه راه. هیئت مدیره به اتفاق آرا مورد تایید تلاش و Newel گفت: یک مکمل سلامت به منظور اجازه خواهد داد که محیط داخلی و فضای باز ناهار خوردن در رستوران و آرایشگاه و سالن به بازگشایی شده است. او همچنین هشدار داد این شهرستان به احتمال زیاد افزایش موارد و خواست کسانی که بیشتر در معرض حفظ و ماندن در خانه.

به عنوان Northern California counties گزارش افزایش اعداد در اواسط ماه مارس, Santa Cruz County پیوست و شش نفر دیگر در منطقه خلیج سان Francisco بیشتر در صدور یک پناهگاه در محل سفارش. شهر سانتا کروز در حال حاضر برنامه ریزی شده نزدیک به شهر امکانات در راستای گسترش شهردار جاستین کامینگز گفت.

تبلیغات

An empty Pacific Avenue in downtown Santa Cruz

خالی اقیانوس آرام خیابان در مرکز شهر سانتا کروز. سانتا کروز با موفقیت خم منحنی از موارد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 پس از پناه در محل اولیه.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

در اوایل ماه مه کامینگز استفاده یکشنبه ستون در سانتا کروز نگهبان به یاد ساکنان آنها نمی تواند "راش جاده به بهبود است." او نوشت: از دوم افزایش مرگ و میر در سان فرانسیسکو از آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918 پس از شهرستان دوباره باز بیش از حد به سرعت.

بخش عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد, مارس 22 رسیدگی به چهار جداگانه خوشه COVID-19 موارد نسبت داده شده به خانواده و تجمع به عنوان شهرستان برطرف برخی از محدودیت. در حالی که تعداد آنها نسبتا پایین باقی می ماند بازگشایی می تواند یک چالش در حال حاضر.

"این فوق العاده است که ما در موقعیتی که ما در آن هستیم" کامینگز در مصاحبه ای گفت:. اما "اگر ما شروع به دیدن شماره های ما رفتن تا ما قصد داریم به احتمال زیاد بسته همه چیز به پایین دوباره."

تبلیغات

اوایل بینی های پیش بینی شده در این شهرستان می تواند بین 200 و 400 و میر گفت: Ryan Coonerty یک شهرستان سانتا کروز د.

تاثیر اقتصادی شده است مخرب — شهرستان نرخ بیکاری آمار 17.4 درصد در ماه آوریل تا از 8.1 درصد در ماه مارس با توجه به کالیفرنیا توسعه اشتغال بخش. ساکنان و صاحبان کسب و کار که تا حد زیادی با پیروی پناهگاه در محل سفارش در حال حاضر درخواست زمانی که آنها می توانند راه اندازی مجدد پس از تعطیل برای مدتی طولانی Coonerty گفت. اما وجود دارد هیچ پاسخ آسان برای جایی مثل سانتا کروز که سرنوشت است که در ارتباط با همسایگان خود است.

"ما در حال تلاش برای کشف کردن آنچه که ما مسیر رو به جلو است چرا که ما تنها کنترل بخشی از مقصد ما," او گفت:.

 Second Harvest Food Bank of Santa Cruz County

جامعه داوطلبان و گارد ملی کالیفرنیا توزیع مواد غذایی به حدود 1,100 خانواده ها در مرور مکان برای برداشت دوم مواد غذایی, بانک مرکزی, Santa Cruz County است.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

روز جمعه دوم برداشت بانک مواد غذایی خود را برگزار هفتگی درایو-از طریق وانت در یکی از تفرجگاهی را در پارکینگ. ساحل, آپارتمان ساکن Antonia هرناندز 46 و همسرش, فلیپ رویز, 42, وارد با پا هل دادن یک سبد کوچک برای حمل اقلام خود را.

رویز خود را از دست داده کار در یک panaderia به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. این بود که خود را برای بار سوم چیدن ارائه شده از بانک مواد غذایی — آنها دریافت غذا و وزن حدود 50 پوند — و هرناندز گفت که او امیدوار است برای دیدن اقتصاد محلی باز دوباره با احتیاط به طوری که آنها می توانید استطاعت به پرداخت صورتحساب خود را و اجاره.

"این یک بازی نیست," او گفت:, پر از اشک چشم او به عنوان صحبت در مورد تلفات ناشی از این ویروس است. "این بسیار غم انگیز همه چیز که در جریان است. ما نمی خواهیم این [ویروس]."

در اقیانوس آرام خیابان این شهر مرکز شهر محلی عرض درب باز شد اما مسدود شده توسط جداول نشانه ای از منظقه انتخاب کنید تا. پیاده رو که می میرم شلوغ در حد معمول جمعه اکثرا خالی گاه به گاه با جفت قدم زدن است.

تبلیغات

مارلا Reckart و دخترش سارا Cronin برداشت زن و شوهر از کتاب از کتابفروشی سانتا کروز قبل از آنها متوقف شده توسط Pacific Trading Co., یک بوتیک لباس زنان به خرید یک جفت از لباس خواب. پس از هماهنگی با انتخاب مالک Anandi هاینریش که برگزار شد تا گزینه های از طریق پنجره های شیشه ای تا زمانی که آنها مورد تایید یکی با شست تا آنها رله پرداخت از طریق تلفن و هاینریش آویزان کیسه در پایان یکی از قفسه های فلزی inched درب باز تحت فشار قرار دادند و آن را از طریق پس Cronin می تواند چنگ زدن به کیسه.

Jason Cohen delivers a book to a customer at curbside at the Bookshop Santa Cruz

کتاب فروشنده جیسون کوهن ارائه یک کتاب به یک مشتری در منظقه در کتابفروشی سانتا کروز.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

منظقه انتخاب کنید تا روی حیله و تزویر است برای یک فروشگاه پوشاک است. هاینریش گفت که او مجموعه های مجازی قرار ملاقات می فرستد و مشتریان در خانه با یک جعبه لباس را انتخاب کنید.

"ما امیدواریم که برای بازگشایی در راه است که حس می کند" گفت: Heinrich که تصمیم به بستن فروشگاه در مارس 15, قبل از رسمی سفارش. "اما ما همچنین احساس محتاط در آن ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال انجام آن را در راه است که امن برای مشتریان و کارکنان ما است."

تبلیغات

در کتابفروشی, Santa Cruz, دیرین جامعه hub صاحب کیسی Coonerty Protti مشترک مشابهی روبرو است. روز جمعه ده ها تن از منظقه سفارشات بودند برآورده ساعت به عنوان کتابفروشی اطلاعات مرکز تبدیل شد به یک مرکز کاری با کارکنان بافی بین قفسه ها برای نگه داشتن فاصله خود. پازل پخش شده بودند روی زمین برای دسترسی آسان; این رویداد فضا در حال حاضر برجسته جداول تحت پوشش در مواردی برای مراقبت از بسته های.

Protti, پوشیدن هری پاتر با مضمون ماسک خود را توضیح داد جدید گردش کار: بیش از 10 نفر از کارکنان مشغول به کار در داخل در همان زمان در بخش های مختلف از 20 ، 000 فوت مربع فروشگاه. و با ظرفیت محدود بازگشایی انتظار می رود در هفته های فروشگاه در بازسازی خواهد شد به جای منظقه انتخاب کنید تا در فروشگاه خدمات و سفارشات آنلاین.

Marla Reckart, left, and daughter Sara Cronin pick up books outside Bookshop Santa Cruz.

مارلا Reckart سمت چپ سانتا کروز و دخترش سارا Cronin فیلادلفیا انتخاب کنید تا کتاب در منظقه در کتابفروشی سانتا کروز.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

حتی با یک جریان ثابت از مشتریان این فروشگاه انجام شده است تنها 60% از به طور منظم فروش, او گفت:. اما Protti که برادر خدمت در این شهرستان هیئت ناظران یک صندلی که قبلا پر شده توسط پدر خود گفت: او در کنار اقدامات محدود کننده برای جلوگیری از یک دوم افزایش موارد است.

تبلیغات

"من درک می کنم که چرا مردم در حال خارش به بازگشایی و مقدار آن را در معرض خطر از نظر اقتصاد و اشتغال و معیشت مردم گفت:" Protti بود که قادر به بازگرداندن او 40-به علاوه کارکنان پس از دریافت چک حفاظت از برنامه وام. "اما من قصد دارم به طور کامل هدایت می شود علم است."

هنگامی که آنها آماده برای بازگشایی, او گفت که او معتقد است جامعه وجود خواهد داشت, پیش بینی وضع هوا در اطراف کسب و کارهای محلی.

"من فکر می کنم مردم در حال رفتن به دوباره," او گفت:. "من واقعا انجام دهد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن