فدرال اضافه کردن رشوه خواری و پول شویی اتهامات علیه L. A. عضو شورای خوزه Huizar

لس آنجلس شهر, عضو شورای خوزه Huizar که دستگیر شد و به اتهام اخاذی با تهدید در ماه گذشته اکنون در برابر هزینه ه

توسط MORVARIDEASIA در 10 مرداد 1399

لس آنجلس شهر, عضو شورای خوزه Huizar که دستگیر شد و به اتهام اخاذی با تهدید در ماه گذشته اکنون در برابر هزینه های اضافی از جمله رشوه خواری و پول شویی دادستان فدرال پنج شنبه اعلام کرد.

این اتهامات جدید شدند 34-تعداد هیئت منصفه کیفرخواست در حال گسترش در اوایل اتهامات که Huizar به ریاست جنایی سازمانی است که با اهرم قدرت خود را در تالار شهر برای به دست آوردن مالی, کمک به توسعه دهندگان املاک و مستغلات که بیش از رشوه.

این 113-صفحه کیفرخواست همچنین شامل ادعا می کند که دیگران با توطئه Huizar در این طرح از جمله معاون سابق شهردار که قبلا ریاست بخش ساختمان و ایمنی.

دادستان فدرال ادعا می کنند که Huizar توافق به قبول حداقل 1.5 میلیون دلار در قاچاق مزایای مالی از جمله رشوه, رایگان, پرواز, کازینو, تراشه و دیگر قدرت پردازش.

تبلیغات

او پنجمین فرد متهم در حال بررسی است که مشبک گناه درخواست از سابق Huizar دستیار جورج اسپرزا, املاک و مستغلات, مشاور جورج چیانگ سیاسی, جمع آوری کمک های جاستین Jangwoo کیم و سابق شورای Mitchell انگلند.

کیفرخواست مدعی است که Huizar سعی در سرپوش گذاشتن بر غیر قانونی پول در راه های مختلفی از جمله هدایت خود aide در مورد چگونه به اجتناب از بانک گزارش مورد نیاز و با استفاده از اعضای خانواده به شستن صدها هزار دلار رشوه در. همچنین مدعی است که او ساخته شده نادرست به دادستان فدرال و اف بی آی است.

Huizar, 51, برنامه ریزی شده است به arraigned دوشنبه. وکیل این عضو شورای قبلا اظهار داشت که Huizar "در نظر دارد برای پاسخ به دولت اتهامات در دادگاه است." او در حال حاضر نشان داده شده توسط فدرال عمومی مدافعان که بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بسیاری از اتهامات در کیفرخواست شد نشان داد در ماه گذشته در یک شکایت کیفری علیه این عضو شورای جمله که یک میلیاردر چینی برنامه ریزی یک آسمان خراش جدید در مرکز شهر منطقه ارائه شده $600,000 در وثیقه برای کمک به Huizar بی سر و صدا حل و فصل آزار و اذیت جنسی شکایت ثبت شده توسط یکی از دستیاران سابق.

تبلیغات

اما سند میسازد جزئیات بیشتری در مورد جرائم. مثلا کیفری شکایت ادعا شده که یک تاجر که می خواستم Huizar به معرفی او را به توسعه دهندگان برای پرداخت هدیه از جمله گران قیمت, مناسب برای وعده های غذایی و اقامت در هتل برای شورای به ملاقات با یک زن با او بود داشتن امر است.

کیفرخواست به نوبه خود می گذارد از یک جزء به جزء لیست کسانی که ادعا هدیه با تاریخ و مقدار دلار مانند یک "کت و شلوار و پیراهن" به ارزش 6000 دلار در ژوئن 13, 2016 و "هتل محل اقامت" به ارزش $1,513.49 در 19 ژوئن 2017.

دادستان فدرال را نه به نام معاون سابق شهردار گفته های درگیر در این قانون شرکت های زندگینامه جزئیات موجود در کیفرخواست و شکایت کیفری را در آن روشن است ریموند چان که نه دستگیر شده و یا علنا متهم در این مورد.

تبلیغات

خود را وکیل Harland براون را بلافاصله ارائه نظر پنج شنبه, اما پیشتر اعلام کرد که چان چیزی اشتباه است.

از اتهامات عنوان شده است که Huizar چهره های حمل حداکثر جملات است که می تواند کشش برای چند دهه بر اساس بیانیه منتشر شده توسط باراک اوباما در لس آنجلس. پول شویی به عنوان مثال می توان تا 20 سال در زندان فدرال, در حالی که اظهارات نادرست به یک موسسه مالی حمل یک جمله حداکثر 30 سال.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن