L. A. شهرستان مجموعه رکورد COVID-19 موارد بستری شدن در بیمارستان به عنوان شرایط بدتر

نشان می دهد coronavirus افزایش است نه کاهش لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی روز شنبه گزارش داد که کمترین واحد-تعدا

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

نشان می دهد coronavirus افزایش است نه کاهش لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی روز شنبه گزارش داد که کمترین واحد-تعداد روز از COVID-19 مورد و مربوط به بستری شدن در بیمارستان پس از همه گیر رسید.

وخیم تر شدن شرایط می آیند به کالیفرنیا می بندد بسیاری از کسب و کار است که اجازه بازگشایی در ماه مه به مقامات سعی کنید به سرعت شیوع است. اما لس آنجلس گفت که اگر این روند تغییر ندهید به زودی حتی محدود تر اقدامات لازم خواهد بود.

لس آنجلس تایید کرد 4,244 موارد جدید و 2,103 بستری شدن در بیمارستان سه شنبه. از کسانی که در بیمارستان بستری 27 درصد در بخش مراقبت های ویژه. این شهرستان همچنین گزارش 73 اضافی مرگ و میر — یکی از بالاترین تک روز فقره گزارش شده است. این امکان وجود دارد که تعداد ممکن است منعکس کننده تاخیر در گزارش مرگ و میر بیش از آخر هفته مقامات در بیانیه ای گفت.

شهردار اریک Garcetti هشدار داده است که از شهر لس آنجلس است ومیگوید نزدیک به بالاترین سطح تهدید و قریب الوقوع خاموش کردن به عنوان خطرات ناشی از coronavirus ادامه میدهد.

تبلیغات

"در حالی که شهر لس آنجلس COVID-19 تهدید سطح باقی می ماند در نارنجی ما در مرز رفتن به قرمز" Garcetti گفت: دوشنبه شب. "این است که به همه ما است که ما نمی کنند."

شهرستان است رو به یک دستگاه تنفس مصنوعی یا تخت مراقبت ويژه کمبود اما تعدادی از بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است. و در حالی که میزان مرگ و میر است و نه سر به فلک کشید به عنوان افراد جوان در حال حاضر حساب برای اکثریت موارد جدید تعدادی از عفونت ها همچنان به افزایش است. Garcetti می گوید شهر است نه در سطح خاک و در عین حال اما که می تواند تغییر کند اگر وضعیت بدتر.

"قرمز است وقتی که همه چیز تعطیل دوباره به ما دقیقترین سطح. من می خواهم برای هشدار دادن به مردم است که ما به آن" او گفت:.

تبلیغات

ویروس' تلفات بدتر است در لس آنجلس و در سراسر کشور در حال حاضر از این بیماری همه گیر ، و در حالی که برخی از نقاط کشور مانند سابق نقطه داغ نیویورک به تازگی گزارش کاهش در موارد بستری و مرگ و میر کالیفرنیا دیده است ادامه داد: افزایش است.

وجود دارد هرگز بیشتر عفونت و یا گزارش روزانه موارد مثبت در لس آنجلس بیش از وجود دارد در حال حاضر — یک واقعیت است که در ادامه به تاثیر میزان بستری شدن در بیمارستان.

"ما تا به حال هرگز به عنوان بسیاری از مردم در این بیمارستان وجود دارد که امشب در لس آنجلس" Garcetti گفت.

شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت: در حالی که میزان مرگ و میر پایدار است, افزایش بستری شدن در بیمارستان احتمالا در نتیجه افزایش مرگ و میر.

تبلیغات

افزایش شدید موارد می توان به انواع دلایل بسیاری وابسته به دولت را بازگشایی استراتژی است. مقامات گزارش داده اند که شیوع بیماری در داخل تنظیمات کار و کارخانه ها و همچنین خصوصی تجمعات مناطق عمده به افزایش است.

Garcetti گفت: این شهرستان آگاه است برخی از خوشه های مانند کسانی که در تولید کننده پوشاک لس آنجلس پوشاک که در آن از 300 کارکنان قراردادی ویروس و چهار فوت کرده اند. شهردار نیز وجود دارد گفت: گزارش های موردی از دیگر شیوع بیماری مانند در محیط داخلی مهمانی شام برای 30 نفر پس از یک عروسی که در سمت چپ نیمی از شام آلوده.

بیش از 140,000 coronavirus عفونت و 3,894 مربوط به مرگ و میر ثبت شده در لس آنجلس بخش عمده ای از دولت بالغ.

تبلیغات

"اگر ما یک کشور مستقل لس آنجلس را 20 بسیاری از موارد در جهان است. قرار دادن متفاوت ما در بیشتر موارد در لس آنجلس از همه کانادا" Garcetti گفت. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه coronavirus ردیاب کانادا ثبت کرده است بیش از 110,00 موارد ویروس.

در صورت عدم وجود واکسن و یا درمان های پزشکی و مقامات قبلا با تاکید بر نیاز برای تست به عنوان تنها درست فشارسنج ویروس' گسترش و یکی از معدود سلاح های در دسترس برای مبارزه با این بیماری است. اما در میان در سراسر کشور کمبود در عرضه و تقاضای بالا در لس آنجلس است که رشد در دسترس بودن مواد مقامات در حال حاضر انتقال پیام خود را.

در طول هفته گذشته مقامات به طور فزاینده ای تاکید کرد که به دلیل نتیجه آزمون حساب برای تنها یک روز نیست ادم در تعیین اینکه آیا یک فرد است که واقعا منفی برای ویروس. و در زمان آن طول می کشد برای یک فرد برای دریافت نتیجه آزمون واقعیت می تواند تغییر کند. این درست بوده اما این پیام قبلا یکی از گسترده تشویق برای ضرورت تست.

کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی, منشی, دکتر مارک Ghaly روز سه شنبه گفت که دولت در حال کار بر روی دستورالعمل های جدید برای تست اطمینان حاصل شود که آسیب پذیر باید اولویت بندی دسترسی داشته باشید.

تبلیغات

"اگر چه ما می خواهیم برای حفظ دسترسی برای عموم مردم به تست تمرکز برای اولین بار در کسانی که دوره کارآموزی و یا جامعه می تواند واقعا از این سود بیشتر هدف تست رویکرد — نه به عنوان یک فرد بلکه به عنوان یک اولیه اولویت گروه برای ما بسیار مهم است. به خصوص در این زمان که در آن انتقال بالا است و زمان چرخش را افزایش داده اند" Ghaly گفت.

دولت در حال تست در مورد 105,000 مردم در روز Ghaly گفت: هزینه یک تست است $100 به طور متوسط.

تغییر در زبان و راهنمایی در سراسر تست می آید به عنوان کالیفرنیا معکوس دوره reopenings.

تبلیغات

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom صادر ایالت منظور روز شنبه در تمام استان ها به بس های داخلی عملیات کسب و کارهای مختلف از جمله رستوران ها از wineries و باغ وحش. بیش از 30 سایر استان ها از جمله لس آنجلس است که قبلا دریافت کرده که دستور بودند دستور به اعمال حتی قوانین سختگیرانه تر توسط سازندگان داخلی انجام عملیات در سالن مو و آرایشگاه ناخن سالن و مراقبت های شخصی, امکانات, مرکز تناسب اندام, سالن مراکز و اماکن عبادت.

"ویروس است و نه دور در هر زمان به زودی" Newsom گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب