O. C. مقامات هشدار می دهند ساکنان 'خطرناک' مجرم جنسی منتشر شده از بیمارستان روانی

یک کوستا مسا مردی که مقامات می گویند یک "درنده خطرناک" منتشر شده پس از گذراندن بیش از 20 سال در یک بیمارستان ر

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

یک کوستا مسا مردی که مقامات می گویند یک "درنده خطرناک" منتشر شده پس از گذراندن بیش از 20 سال در یک بیمارستان روانی باعث اورنج کانتی مقامات برای هشدار دادن به ساکنان و اصرار رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به دخالت.

کری جی اسمیت 59 فرستاده شد به پاتون بیمارستان دولتی در سان برناردینو در سال 1999 در 72 ساعت روانی پس از برگزاری همسر خود را به یک روانپزشک یک نامه که مفصل اسمیت در توصیف اعمال جنسی او می خواست به انجام در 7 سال زندگی می کردند که در محله خود را نارنجی شهرستان دفتر دادستان منطقه گفت: در انتشار اخبار در روز سه شنبه.

از سال 1999 اسمیت برگزار شده است توسط دولت تحت یک بخش از دولت رفاه و موسسات کد (WIC 5300) به عنوان یک نتیجه از یک سری از محاکمات مدنی که مصمم به ارائه "نشان داد خطر تحمیل قابل توجهی آسیب فیزیکی" برای کودکان" انتشار اخبار اعلام کرد. او اجازه داده شد یک محاکمه جدید در هر شش ماه برای تعیین اینکه آیا او هنوز هم یک تهدید.

"در آن جلسات اسمیت بارها شهادت دادند که او fantasizes مورد تجاوز و سپس قتل پسر جوان به منظور جلوگیری از شناسایی" D. A. دفتر سخنگوی کیمبرلی Edds در انتشار اخبار گفت:. "او ادعا می کند که او را کشته است سه پسر و تعرض 200. او ترجیح میدهد به نام آقای RTK که مخفف تجاوز به عنف و شکنجه و کشتن."

تبلیغات

در طول سال روانشناسان شهادت دادند که اسمیت مطرح شده یک "خطر قریب الوقوع" به مردم و شهرستان مشاوره استدلال به نگه داشتن او را محدود.

این بیمارستان دولتی تمدید نیست و نگه دارید در برابر اسمیت اجازه می دهد آن را به پایان می رسد در جولای 11, انتشار اخبار اعلام کرد.

Orange County دفتر دادستان منطقه است که یک حزب به عمران نگه Smith, ثبت 20 جنایت فقره هرزه و شهوت انگیز عمل می کند با یک جزئی در برابر او در سال 2002 اما دادستان مجبور شدند برای رد این اتهامات با توجه به اساسنامه محدودیت ها در زمان انتشار اخبار اعلام کرد.

در سال 1985 اسمیت گناه التماس کرد به بزه جنسی جرم مربوط به یک کودک بود و نیاز به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی. که ثبت نام برداشته شد در سال 2005 اما اورنج کانتی هیئت ناظران معاون میشل جراحی و Dist. Atty. تاد اسپیتزر اصرار Newsom برای بازگرداندن ثبت نام مورد نیاز است.

تبلیغات

"این واقعیت که او در حال منتشر بازگشت به جامعه ما است نامعقول,," فولاد گفت. "ما باید این تهدید برای جامعه ما بسیار جدی و اطمینان حاصل شود که هر کس در اورنج کانتی آگاه است از این فرد قبر تهدید به فرزندان ما."

اسمیت روز سه شنبه منتشر شد از کولینگا بیمارستان دولتی در Fresno County, که به او منتقل شد و در برخی از نقطه Edds گفت.

او انتظار می رود به بازگشت به اورنج کانتی, جایی که او استفاده می شود به زندگی می کنند و هنوز هم روابط.

"این درنده جنسی بارها تحت سوگند شهادت داد که او را reoffend اگر او منتشر شده است و ما باید باور او" اسپیتزر گفت. "به عنوان یک دولت قانونگذار من نویسنده و بنیانگذار ایالت کالیفرنیا مجرم جنسی مدیره و نویسنده مگان قانون در اینترنت است که اجازه می دهد تا مردم را به دیدن جایی که این مجرم جنسی هستند به طوری که آنها می تواند به محافظت از خود و خانواده خود را."

تبلیغات

او افزود: "مردم دارای حق مطلق می دانم که او در حال آمدن است به جامعه ما, و ما همه چیز را ما می توانیم برای جلوگیری از کودک دیگری از آزار بودن است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب